Употреба на колачиња

Нашата веб страница користи т.н. колачиња за порелевантна функционалност.

Со продолжување на листање на веб страницата ја прифаќате употребата на истите.

  • +389 71 324 519

    +389 71 292 679

01381 PVC drzhach za Smart ...
Шифра: 00729

Апарат за еспресо (Nespresso), бокал Hеson на дрвена подлога

  • Залиха:

- Нема дополнителен опис за овој производ.

Земја на потекло: China

*Можност за приготвување на кафе со капсули од брендот Nespresso
*Комплетен сет со вклучен дрвен tray за уредите со прегради за кафиња и чаеви
*Бокал изработен од нерѓосувачки челик
*Капацитет: 0.8 Л
*Моќност:1000W
*On/Off функција
*Автоматско исклучување
*Лесно чистење и одржување
*Светлосен индикатор
*Ротирачка основа на бокалот
*Термо заштита
*Прегледна внатрешност

Напомена: Чашите не се вклучени во сетот!

Certificate: CE, CB,SASO

*Независно од видот на производите и цената на истите, доставата на вашата нарачка е на наш трошок!

*Секоја нарачка ќе биде процесирана и доставена во рок до 3 работни дена по приемот на уплатата!

Слични производи

00750 Korpa za otpadoci 9L so pedala WD-A1-9L
00750 Корпа за отпадоци 9Л со педала WD-A1-9L


Достапно по нарачка 
01254 Drzhach za kufer Heson - inoksen
01254 Држач за куфер Heson - иноксен


Достапно по нарачка 
00601 Metalna kolichka za valkan vesh
00601 Метална количка за валкан веш


Достапно по нарачка 
01222 Kolichka za bagazh - standard tip A
01222 Количка за багаж - стандард тип А


Достапно по нарачка 
00710 Digitalna vaga Heson H-04
00710 Дигитална вага Heson H-04


Достапно по нарачка 
01208 Kolichka za chisti postelnini
01208 Количка за чисти постелнини


Достапно по нарачка